Распоред писмених задатака и провера, за прво полугодиште
2022/2023. школске године

Отворена врата за разговор са родитељима

Преузмите документ у ПДФ-у

2022/2023 школска година

Наставник Одељење Термин
Стојановић Мирјана 2/1 понедељак, 5.час
Матковић Вера 2/2 уторак, 5.час
Станишић Снежана 2/3 четвртак, 5. час
Николић Маја 2/4 среда, 5. час
Стојковић Кужет Мирјана 3/1 понедељак, 5.час
Маравић Ана 3/2 уторак, 5.час
Ђого Бранислава 3/3 уторак, 5.час
Јовковић Анђела 3/4 петак, 4. час
Ђурановић Гордана 4/1 среда, 6. час
Станојевић Милена 4/2 понедељак, 5.час
Јанаћковић Ранка 4/3 понедељак, 4.час
Беленцан Душан 4/4 понедељак, 5.час
Ђорђевић Бранислава 1/1 понедељак, 4.час
Сарић Маја 1/2 понедељак, 3.час
Ђурић Ивана 1/3 уторак, 2.час
Павковић Ивана 1/4 понедељак, 3.час

Отворена врата за разговор са родитељима

Преузмите документ у ПДФ-у

2022/2023 школска година

Наставник Наставни предмет Термин
Славица Бркић Миловановић српски језик уторак, 7. час
Марија Стаменковић српски језик среда, 3. час
Татјана Хаџић Јововић српски језик петак, 3. час
Оливера Недељковић енглески језик четвртак, 5. час ( 5.-8.) среда, 5. час ( 1.-4.)
Милица Матић енглески језик  среда, 4. час
Снежана Будимчић француск језик четвртак, 3. час
Наташа Тришић руски језик среда, 5. час
Снежана Богићевић математика среда, 6. час
Светлана Јанковић математика четвртак, 4. час
Мина Теохаревић математика петак, 3. час
Невена Чворовић информатика петак, 4. час
Анђа Поповић физика среда, 4. час
Јелена Муцић хемија петак, 4. час
Весна Костић историја четвртак, 3. час
Сања Арсенијевић географија петак, 4. час
Сабрина Кураица биологија уторак, 7. час
Јелена Опарушић музичка култура среда, 7. час
Јелена Бранковић биологија уторак, 7. час
Александар Богићевић техника и технологија уторак, 8. час
Слободан Максимовић техника и технологија среда, 7. час
Дрљача Иван историја уторак, 3. час
Мандушић Тамара енглески језик четвртак, 3. час
Живковић Јелена географија уторак, 5. час
Нина Манић Јовановић ликовна култура среда, 4. ча
Давид Рађеновић физичко васпитање понедељак, 4. час
Дарко Стевановић физичко васпитање петак, 5. час
Јована Репић српски језик четвртак, 4. час
Јелена Телента грађанско васпитање среда, 3. час
Небојша Поповић верска настава понедељак, 5. час