Отворена врата за разговор са родитељима
2023/2024 школска година
Наставник | Одељење | Термин |
---|---|---|
Гордана Ђурановић | 1/1 | четвртак у поподневној смени 17.30 |
Милена Станојевић | 1/2 | среда у поподневној смени 17.30 |
Ранка Јанаћковић | 1/3 | уторак у поподневној смени 16.45-17.30 |
Душан Беленцан | 1/4 | петак у поподневној смени 17.30 |
Бранислава Ђорђевић | 2/1 | понедељак у поподневној смени 17.30 |
Маја Сарић | 2/2 | четвртак у поподневној смени 16:45 – 17:30 |
Ивана Ђурић | 2/3 | четвртак у поподневној смени 16.45 |
Ивана Павковић | 2/4 | среда у поподневној смени 16.45 |
Мирјана Стојановић | 3/1 | уторак у поподневној смени 17.30 |
Вера Матковић | 3/2 | уторак у поподневној смени 17.30 |
Соња Зрнић | 3/3 | уторак у поподневној смени 16.45-17.30 |
Маја Николић | 3/4 | понедељак у поподневној смени 17.30 |
Мирјана Стојковић-Кужет | 4/1 | петак у поподневној смени 17.30 |
Ана Маравић | 4/2 | уторак , у поподневној смени 17:30 |
Бранислава Ђого | 4/3 | уторак, у поподневној смени у 17.35 |
Анђела Јовковић | 4/4 | уторак у поподневној смени 17:35 |
Отворена врата за разговор са родитељима
2023/2024 школска година
Наставник | Термин |
---|---|
СНЕЖАНА БОГИЋЕВИЋ | Понедељак 3. час |
СВЕТЛАНА ЈАНКОВИЋ | УТОРАК 4. ЧАС |
МИНА ТЕОХАРЕВИЋ | СРЕДА 3. ЧАС |
АЛЕКСАНДАР БОГИЋЕВИЋ | Петак 3. час |
ГОРАН РАНЂЕЛОВИЋ | СРЕДА 5. ЧАС |
НЕВЕНА ЧВОРОВИЋ | ПОНЕДЕЉАК 5. ЧАС |
ЈЕЛЕНА ОПАРУШИЋ | ПЕТАК 2. ЧАС |
ТАТЈАНА ХАЏИЋ | ПЕТАК 3. ЧАС |
МАРИЈА СТАМЕНКОВИЋ | УТОРАК 3. ЧАС |
СЛАВИЦА БРКИЋ МИЛОВАНОВИЋ | СРЕДА 4. ЧАС |
ЈОВАНА РЕПИЋ | ЧЕТВРТАК 4. ЧАС |
ОЛИВЕРА НЕДЕЉКОВИЋ | УТОРАК 5. ЧАС (СМЕНА 1-4 РАЗРЕД) |
СНЕЖАНА БУДИМЧИЋ | ПОНЕДЕЉАК 4. ЧАС |
НАТАША ТРИШИЋ | ПОНЕДЕЉАК 4. ЧАС |
МИЛИЦА МАТИЋ | СРЕДА 3. ЧАС |
ЈЕЛЕНА МУЦИЋ | СРЕДА 2. ЧАС |
ИВАНА СТАНКОВИЋ | ПЕТАК 4. ЧАС |
САБРИНА КУРАИЦА | УТОРАК 2. ЧАС |
ВЕСНА КОСТИЋ | ПЕТАК 4. ЧАС |
ИВАН ДРЉАЧА | ПОНЕДЕЉАК 5. ЧАС |
ДАРКО СТЕВАНОВИЋ | ЧЕТВРТАК 4. ЧАС |
ДАВИД РАЂЕНОВИЋ | Четвртак 4. час |
САЊА АРСЕНИЈЕВИЋ | ЧЕТВРТАК 3. ЧАС |
ВЕСНА РАНКОВИЋ | СРЕДА 4. ЧАС |
ЈЕЛЕНА МУНЂА ИВАНКОВИЋ | ЧЕТВРТАК 4. ЧАС |
НИНА МАНИЋ ЈОВАНОВИЋ | СРЕДА 3. ЧАС |
ЈЕЛЕНА ЖИВКОВИЋ | УТОРАК 5. ЧАС |
ЈЕЛЕНА ТЕЛЕНТА | СРЕДА 4. ЧАС |
НЕБОЈША ПОПОВИЋ | Среда 4. час |
ТАМАРА МАНДУШИЋ |