Такмичења 2012/2013

РЕЗУЛТАТИ ТАКМИЧЕЊА  ЗА  2012/13. ШКОЛСКУ ГОДИНУ

ОШ ,, Јован Дучић

 

Редни број Презиме и име ученика Раз. и од. Предмет Наст.

ОТ

ГТ

РТ

Укупнодиплома

1.

1.

Ђикић  Катарина

5/2

Српски језик Бркић Славица

1

 

 

1

2.

2.

Савић    Иван

5/3

Српски језик Бркић Славица

3

 

 

1

3.

3.

Љајић    Амар

5/3

Српски језик Бркић Славица

3

 

 

1

4.

4.

Калуђеровић  Mаша

5/1

Српски језик Хаџић Татјана

1

1

 

2

5.

5.

Вујчић    Василије

5/1

Српски језик Хаџић Татјана

2

2

 

2

6.

6.

Јелена Иванчић

5/4

Српски језик МаријаСтаменковић

1

 

 

1

7.

7.

Милош Јовановић

6/4

Српски језик Марија Стаменковић

2

Пох.

 

1

8.

8.

Јана Гочанин

6/3

Српски језик Марија Стаменковић

3

 

 

1

9.

9.

Мина Илић

8/3

Српски језик Марија Стаменковић

2

Пох.

 

1

10.

10.

Вера Миловановић

8/3

Српски језик Марија Стаменковић

3

 

 

1

 

УКУПНО

 

Српски језик  

10

2

 

12

11.

1.

Вучковић   Софија

8/4

Енглески ј. Матић Милица

3

 

 

1

12.

2.

Алексић  Љубодраг

8/4

Енглески ј. Матић Милица

1

2

 

2

13.

3.

Спасовски    Борис

8/3

Енглески ј. Тешановић Бојана

2

 

 

1

14.

4.

Вучковић   Ксенија

8/3

Енглески ј. Тешановић Бојана

2

 

 

1

15.

5.

Шилобад  Стефан

8/3

Енглески j. Тешановић Бојана

3

 

 

1

16.

6.

ЈовановићЉубомир

8/1

Енглески ј. Тешановић Бојана

2

2

 

2

 

УКУПНО

 

Енглески ј.  

6

2

 

8

17.

1.

Крстић   Игор

8/4

Музичка к. Богић Славица

1

1

1

3

18.

2.

Љајић  Ламија

8/3

Музичка к. Богић Славица

1

2

 

2

19.

3.

Ђоковић  Теодора

8/3

Музичка к. Богић Славица

1

2

 

2

20.

4.

Лукач   Дејана

8/3

Музичка к. Богић Славица

2

 

 

1

21.

5.

Вучковић   Ксенија

8/3

Музичка к. Богић Славица

2

 

 

1

22.

6.

Перак   Катарина

8/3

Музичка к. Богић Славица

2

 

 

1

23.

7.

Хамзагић   Фарах

8/3

Музичка к. Богић Славица

3

 

 

1

24.

8.

Вукићевић   Јана

5/2

Музичка к. Богић Славица

2

 

 

1

 

УКУПНО

 

Музичка к.  

8

3

1

12

25.

1.

Лугоња   Лука

5/1

Историја КостићВесна

2

 

 

1

26.

2.

Ђапа   Петар

6/1

Историја КостићВесна

3

 

 

1

27.

3.

Јеремић  Драгољуб

6/4

Историја КостићВесна

3

 

 

1

28.

4.

Марковић  Андрија

6/4

Историја КостићВесна

3

 

 

1

29.

5.

Ђурић  Катарина

7/1

Историја КостићВесна

3

 

 

1

30.

6.

Јовановић   Сара

7/1

Историја Костић Весна

3

 

 

1

31.

7.

Костић   Богдан

7/3

Историја КостићВесна

3

 

 

1

32.

8.

Росић   Соња

8/3

Историја КостићВесна

1

3

Учешће

2 + У

33.

9.

ИсаилoвићТеодора

8/3

Историја КостићВесна

1

 

 

1

34.

10.

Перак  Катарина

8/3

Историја КостићВесна

2

 

 

1

35.

11.

ИгњатовићДавид

8/3

Историја Костић Весна

3

 

 

1

36.

12.

Покимица   Нина

5/3

Историја Пантић Катарина

3

 

 

1

 

 

УКУПНО

 

Историја  

12

1

 

13 + У

37.

1.

Шаћировић  Амела

8/2

Географија Арсенијевић Сања

1

3

 

2

38.

2.

Траживук  Дарко

7/3

Географија Арсенијевић Сања

2

3

 

2

39.

3.

РангеловАлександар

8/1

Географија Арсенијевић Сања

3

 

 

1

40.

4.

СтанисављевићМатеја

8/1

Географија Арсенијевић Сања

3

 

 

1

41.

5.

Бјелоглав  Василије

8/2

Географија Арсенијевић Сања

3

 

 

1

 

УКУПНО

 

Географија  

5

2

 

7

42.

1.

Андрић   Душан

6/1

Физика Поповић Анђа

2

 

 

1

43.

2.

Јовановић  Милош

6/4

Физика Поповић Анђа

3

Пох

 

1 + П

44.

3.

Шипетић   Новак

6/4

Физика Поповић Анђа

3

1

Учешће

2 + У

УКУПНО

 

Физика  

3

1

У

4 + У

45.

1.

Иванчић  Јелена

5/4

Математика Будимир Мира

2

3

 

2

46.

2.

Петровић Никола

5/4

Математика Будимир Мира

3

 

 

1

47.

3.

Лазаревски Марко

5/1

Математика Јанковић Светлана

3

1

 

2

48.

4.

Савић Иван

5

Математика Јанковић Светлана

2

 

 

1

49.

5.

Покимица Нина

5

Математика Јанковић Светлана

2

2

 

2

50.

6.

Јовановић Милош

6/4

Математика Богићевић Снежана

3

 

 

1

51.

7.

Богдановић Миа

7/2

Математика Јанковић Светлана

3

 

 

1

 

УКУПНО

 

МатематикаОд 5 – 8  

7

3

 

9

52.

1.

Ивић  Милош

4/3

Математика КучДрагица

2

1

 

2

53.

2.

Спасојевић  Мина

4/3

Математика Куч Драгица

2

3

 

2

54.

3.

Савковић Дуња

4/3

Математика КучДрагица

3

 

 

1

55.

4.

Славнић Катарина

4/2

Математика ЗрнићСоња

3

 

 

1

56.

5.

Јовановић Ивана

4/2

Математика Зрнић Соња

2

 

 

1

57.

6.

Тривановић Војин

4/2

Математика Зрнић Соња

2

 

 

1

58.

7.

Аџемовић Славољуб

4/1

Математика Стојановић Мирјана

3

 

 

1

59.

8.

Милић  Ана

4/1

Математика Стојановић Мирјана

1

 

 

1

 

УКУПНО   Математика4. разред  

8

2

 

10+П+У

60.

1.

МиловановићВера

8/3

Биологија БогдановићВесна

2

2

 

2

61.

2.

БучковићКсенија

8/3

Биологија БогдановићВесна

2

3

 

2

62.

3.

Гочанин  Јана

6/3

Биологија БогдановићВесна

2

2

 

2

63.

4.

МарковићАндрија

6/4

Биологија БогдановићВесна

1

1

 

2

64.

5.

Пауновић  Тара

6/1

Биологија БогдановићВесна

2

3

 

2

65.

6.

МитровићТеодора

6/1

Биологија БогдановићВесна

2

3

 

2

66.

7.

МарићДуња

6/1

Биологија БогдановићВесна

2

3

 

2

67.

8.

АндрићМарта

6/4

Биологија БогдановићВесна

3

 

 

1

68.

9.

ПоповићЈована

6/4

Биологија БогдановићВесна

3

3

 

2

69.

10.

СтошићНађа

5/1

Биологија БогдановићВесна

3

 

 

1

70.

11.

Лазаревски  Марко

5/1

Биологија БогдановићВесна

2

1

 

2

71.

12.

Вукићевић  Јана

5/2

Биологија БогдановићВесна

3

 

 

1

72.

13.

СтанковићЈована

5/2

Биологија БогдановићВесна

3

 

 

1

73.

14.

КапетинићСара

8/2

Биологија БогдановићВесна

3

 

 

1

74.

15.

ДимитријевићТеодора

8/2

Биологија БогдановићВесна

3

 

 

1

75.

16.

Петковић Ђорђе

8/2

Биологија БогдановићВесна

3

 

 

1

76.

17.

Перак Катарина

8/3

Биологија БогдановићВесна

3

 

 

1

77.

18.

ХрустићНикола

5/3

Биологија Кураица  Сабрина

2

3

 

2

78.

19.

МиковићМаксим

5/3

Биологија Кураица  Сабрина

2

1

 

2

79.

20.

ПокимицаНина

5/3

Биологија Кураица  Сабрина

2

1

 

2

80.

21.

Керкез  Милица

7/2

Биологија Кураица  Сабрина

2

2

 

2

81.

22.

ПетровићНађа

7/1

Биологија Кураица  Сабрина

1

2

 

2

82.

23.

БогдановићМиа

7/1

Биологија Кураица  Сабрина

1

2

 

2

 

УКУПНО

 

Биологија  

23

15

 

38

83.

1.

БракусНађа

7/3

Хемија Марковић Мира

3

 

 

1

84.

2.

РанчићМарија

7/3

Хемија Марковић Мира

3

 

 

1

УКУПНО

 

Хемија  

2

 

 

2

85.

1.

Антонијевић Бојан

6/1

Бродо Филиповић Раде

3

 

1

86.

2.

Кусуровић Иван

6/1

Бродо Филиповић Раде

3

 

1

87.

3.

Јевтић Никола

6/3

Ауто Филиповић Раде

3

 

1

88.

4.

Павић Никола

7/3

Ауто Филиповић Раде

3

 

 

1

89.

5.

Крстић Ангелина

5/4

ИКТ МаксимовићСлободан

3

 

 

1

90.

6.

Милорадовић Душан

8/4

Енергетика Богићевић Александар

1

 

 

1

91.

7.

Тошковић Алекса

8/3

Енергетика Богићевић Александар

2

 

 

1

92.

8.

Шилобад Стефан

8/3

Енергетика Богићевић Александар

3

 

П

Учешће

1+П+У

 

УКУПНО

 

ТИО

 

8

 

 

8

93.

1.

Јовановић Милош

6/4

Инф. и рач. Петровић Јелена

1

2

 

2

94.

2.

Спасовски Борис

8/3

Инф. и рач. Петровић Јелена

1

3

 

2

 

УКУПНО

 

Инф. и рач.  

2

2

 

4

95.

1.

Бојић Миња

8/3

Атлетика600 м Рађеновић Весна

1

 

 

1

96.

2.

Петровић Тамара

7/3

Атлетика600 м Рађеновић Весна

3

 

 

1

97.

3.

Митровић Теодора

6/2

Атлетика600 м Рађеновић Весна

2

 

 

1

98.

4.

Митровић Теодора

6/2

Штафета4 х 100м Рађеновић Весна

2

 

 

1

99.

5.

Стојановић Милица

5

Скок у даљ Рађеновић Весна

2

 

 

1

100.

6.

Миловановић Маја

6

Штафета4 х 100 м Рађеновић Весна

2

 

 

1

101.

7.

Буцаловић Анђела

5/1

Штафета4 х 100 м Рађеновић Весна

2

 

 

1

102.

8.

Ивановиж Оља

8/3

Штафета4 х 100 м Рађеновић Весна

2

 

 

1

103.

9.

Стојковић Теодора

6/3

Атлетика300м Рађеновић Весна

3

 

 

1

 

УКУПНО

 

Атлетика  

9

 

 

9

104.

1.

Илић Мина

8/3

Француски језик Будимчић Снежана

2

3

 

2

 

УКУПНО

 

Француски j.  

1

1

Пох.

2 + П

105.

1.

БаришићАлександар

8/2

Руски језик Тришић Наташа

2

1

У

2 + У

 

УКУПНО

 

Руски језик  

1

1

У

2 + У

 

Један ученик петог разреда, Лазаревски Марко,  учествовао је на међународном турниру из математике  ,, Кенгур”  и  освојио другу награду.