Такмичења 2011/2012

РЕЗУЛТАТИ НАШИХ УЧЕНИКА СА ТАКМИЧЕЊА

 ШКОЛСКА 2011./2012.ГОДИНЕ

 

РБР ИМЕ И ПРЕЗИМЕ УЧЕНИКА РАЗРЕД НАСТАВНИК РЕПУБЛИЧКА

НАГРАДА

ПРЕДМЕТ
  1. 1.  
Крстић Игор 7-4 Славица Богић        I МУЗИЧКА КУЛТУРА
  1. 2.  
Шмигић Милена 8-5 Дубравка Томић        I МУЗИЧКА КУЛТУРА

 

РБР ИМЕ И ПРЕЗИМЕ УЧЕНИКА РАЗРЕД НАСТАВНИК ГРАДСКО ТАКМИЧЕЊЕ ПРЕДМЕТ
  1. 3.  
Милица Калањ 8-4 Бојовић Милица III

географија

  1. 4.  
Ђорђе Николашевић 8-5 Бојовић Милица III

географија

 

РЕЗУЛТАТИ УЧЕНИКА СА ОПШТИНСКИХ

ТАКМИЧЕЊА  

 

Р.БР ИМЕ И ПРЕЗИМЕ УЧЕНИКА РАЗРЕД НАСТАВНИК/МЕНТОР ПЛАСМАН ПРЕДМЕТ
  1. 5.  
Миловановић Вера 7-3 Богдановић Весна I БИОЛОГИЈА
  1. 6.  
Илић Mина 7-3 Богдановић Весна I БИОЛОГИЈА
  1. 7.  
Милановић Јелена   5-2 Богдановић Весна II БИОЛОГИЈА
  1. 8.  
Калањ Марко 5-4 Богдановић Весна II БИОЛОГИЈА
  1. 9.  
Богдановић Миа 6-1 Кураица Сабрина II БИОЛОГИЈА
  1. 10. 
Лазаревић Теодора 6-1 Кураица Сабрина II БИОЛОГИЈА
  1. 11. 
Капетинић Сара 7-2 Богдановић Весна II БИОЛОГИЈА
  1. 12. 
Мрђа Нина 7-1 Богдановић Весна II БИОЛОГИЈА
  1. 13. 
Милетић Дарија 8-3 Богдановић Весна II БИОЛОГИЈА
  1. 14. 
Гочанин Јана 5-3 Богдановић Весна III БИОЛОГИЈА
  1. 15. 
Тасић Галина   5-4 Богдановић Весна III БИОЛОГИЈА
  1. 16. 
Марковић Андрија 5-5 Богдановић Весна III БИОЛОГИЈА
  1. 17. 
Раденовић Катарина 6-2 Кураица Сабрина III БИОЛОГИЈА
  1. 18. 
Шаћировић Амела 7-3 Богдановић Весна III БИОЛОГИЈА
  1. 19. 
Каровић Анђела 8-5 Кураица Сабрина III БИОЛОГИЈА
  1. 20. 
Ђоковић Катарина 8-5 Кураица Сабрина III БИОЛОГИЈА
  1. 21. 
Милутиновић Лора 8-5 Кураица Сабрина III БИОЛОГИЈА

 

  1. 22. 
Илић Игор 8-4 Танасијевић Горан II

ИНФОРМА TИКА

  1. 23. 
Спасовски Борис 7-3 Танасијевић Горан III

ИНФОРМА TИКА

 

РБР ИМЕ И ПРЕЗИМЕ УЧЕНИКА РАЗРЕД НАСТАВНИК пласман ЕНГЛЕСКИ
  1. 24. 
Иван Ковачевић 8-3 Бојана Тешановић II ЕНГЛЕСКИ
  1. 25. 
Иван Прелић 8-2 Милица Матић III ЕНГЛЕСКИ
  1. 26. 
Јакшић Јана 8-5 Невена Перић III ЕНГЛЕСКИ
  1. 27. 
Дамјанац Стефан 8-5 Невена Перић II ЕНГЛЕСКИ

 

  1. 28. 
Јана Гочанин 5-3 Стаменковић Марија I СРПСКИ
  1. 29. 
Марта Андрић 5-4 Стаменковић Марија II СРПСКИ
  1. 30. 
Милош Јовановић 5-4 Стаменковић Марија II СРПСКИ
  1. 31. 
Василије Вујичић 5-2 Хаџић Татијана I СРПСКИ
  1. 32. 
Вук Томић 6-2 Ивана Вукадиновић III СРПСКИ
  1. 33. 
Петар Бокаловић 6-3 Хаџић Татијана III СРПСКИ
  1. 34. 
Милош Петричковић 6-2 Ивана Вукадиновић III СРПСКИ
  1. 35. 
Мина Илић 7-3 Стаменковић Марија III СРПСКИ
  1. 36. 
Јана Јакшић 8-5 Хаџић Татијана II СРПСКИ
  1. 37. 
Милица Калањ 8-4 Хаџић Татијана директан пласман на  градско такмичење

 

  1. 38. 
Милица Калањ 8-4 Тришић Наташа III

руски

  1. 39. 
Лав Угричић 8-2 Тришић Наташа III

руски

 

  1. 40. 
Ивић Милош 3-3 Драгица Куч III

математика

  1. 41. 
Лазаревски Марко 4-3 Бранислава Ђого I

математика

  1. 42. 
Иванчић Јелена 4-4 Ана Маравић III

математика

  1. 43. 
Милош Јовановић 5-4 Снежана Богићевић I

математика

  1. 44. 
Ђорђе Мићовић 5-1 Снежана Богићевић I

математика

  1. 45. 
Вукашин Драговић 5-2 Снежана Богићевић I

математика

  1. 46. 
Новак Шипетић 5-4 Снежана Богићевић II

математика

  1. 47. 
Богдановић Миа 6-1 Јанковић Светлана I

математика

  1. 48. 
Ранчић Марија 6-3 Снежана Богићевић II

математика

  1. 49. 
Бокаловић Петар 6-3 Снежана Богићевић III

математика

  1. 50. 
Вучковић Софија 7-4 Будимир Мира III

математика

  1. 51. 
Тодоровић Дамјан 8-3 Јанковић Светлана I

математика

  1. 52. 
Лутров Алекса 8-3 Јанковић Светлана II

математика

  1. 53. 
Банић Марија 8-4 Будимир Мира III

математика

 

РБР ИМЕ И ПРЕЗИМЕ УЧЕНИКА РАЗРЕД НАСТАВНИК пласман музичка култура
  1. 54. 
Милица Калањ 8-4 Бојовић Милица I

географија

  1. 55. 
Ђорђе Николашевић 8-5 Бојовић Милица I

географија

  1. 56. 
Невена Пејчић 8-4 Бојовић Милица I

географија

  1. 57. 
Андреа Гогић 8-4 Бојовић Милица I

географија

  1. 58. 
Катарина Ивановић 8-4 Бојовић Милица II

географија

 

  1. 59. 
Тодоровић Дамјан 8-3 Поповић Анђа II

физика

  1. 60. 
Петровић Павле 8-2 Поповић Анђа III

физика

 

  1. 61. 
Јана Вукићевић 4-3 Славица Богић II музичка култура
  1. 62. 
Милица Калањ 8-4 Дубравка Томић II музичка култура

 

  1. 63. 
Филип Петровић 8-5 Весна Костић II историја
  1. 64. 
Филип Црњански 8-2 Весна Костић II историја
  1. 65. 
Божана Брајић 8-2 Весна Костић III историја
  1. 66. 
Иван Миленковић 8-5 Весна Костић III историја
  1. 67. 
Тијана Гојковић 7-3 Весна Костић II историја
  1. 68. 
Соња Росић 7-3 Весна Костић III историја
  1. 69. 
Нађа Ранитовић 6-3 Весна Костић III историја

 

                                                                                                Техничко Образовање

 

  1. 70. 
Димитрије Конџуловић 8-5 Богићевић Александар I архитектура
  1. 71. 
Стефан Мурселовић 8-5 Богићевић Александар  II архитектура
  1. 72. 
Предраг Анђић 8-5 Богићевић Александар III архитектура
  1. 73. 
Рангелов Александар 7-1 Богићевић Александар I пољопривреда
  1. 74. 
Оливера Стевановић 8-2 филиповић Раде I ваздух.мод.
  1. 75. 
Александра Поднар 8-2 филиповић Раде III ваздух.мод.

 

  1. 76. 
Дрљача Бошко 8-5 Марковић Мира III

ХЕМИЈА

  1. 77. 
Старчевић Ђорђе 7-4 Марковић Мира III

ХЕМИЈА

  1. 78. 
Игњатовић Давид 7-3 Марковић Мира III

ХЕМИЈА

 

Кошарка дечаци      7. и 8. разред  2 место  и пехар  наставник – Живановић Вукица

 

Фудбал девојчице   7. и 8. разред  3 место  и пехар наставник –Весна Рађеновић

 

Рукомет девојчице  7. и 8. разред  2 место  и пехар наставник- Живановић Вукица

 

Рукомет девојчице  5. и 6. разред  3 место  и пехар наставник- Живановић Вукица

 

Атлетика 2 место на општини  12 медаља – Живановић Вукица и Бранимир Лековић