Креативна радионица 15.04.2020.

КРЕАТИВНА РАДИОНИЦА УЧЕНИКА II1 СА ПРЕДШКОЛЦИМА

Налазимо се у периоду уписа ученика у први разред, па се овом приликом присећамо ликовне радионице са предшколском групом из вртића “Весна” и одељења II 1 на тему “У сусрет пролећу”.

Ученици су припремили са својом учитељицом Браниславом Ђорђевић кратку приредбу, те су се тако представили, кроз песму, плес, интерактивну игру, рецитовање…

Затим су малишани направили цвет од папира уз помоћ школараца и показали велико задовољство и радост при успешно реализованом ликовном захтеву.

Малишани су уживали а школарци су поносно и задовољно усмеравали млађе другаре, међу којима је било доста браће и сестара ученика II 1.

Захваљујемо се на дивној дугогодишњој сарадњи са вртићем “Весна”и њиховим посвећеним васпитачима.

Добро дошли драги прваци!
Одељење II1 и учитељица Бранислава Ђорђевић

Ваша књига – стрип